2. adventi gyertyagyújtásunk

2. adventi gyertyagyújtásunk

December 6-án pénteken újabb gyertyalángot gyújtottunk meg, ezúttal a REMÉNY gyertyája lobbant fel iskolánkban. Az adventi készülődés egy újabb fontos állomásaként Horváth Gábor esperes úr osztotta meg velünk gondolatait, közvetítette számunkra a Biblia üzenét. Meghallgathattuk Timár Janka 6. osztályos tanulónk csodás fuvolajátékát, majd Kollár Judith, Judith néni vezetésével közös énekléssel adtunk hangot várakozásunknak. 

Kapcsolódó galéria

2. adventi gyertyagyújtásunk

Pályázatok

EFOP logo
Határtalan Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Nemzeti Faültetés Napja
Nemzeti Örökség Intézete
Boldogságóra Integrált Program
Készült Magyarország Kormányának támogatásával
Digitális Témahét 2023
Örökös Ökoiskola