A "szeretet gyertyája"

 

Negyedik adventi gyertyagyújtásunk alkalmával fellobbant a "szeretet gyertyájának" lángja is, amely arra hívja fel a figyelmünket, hogy Karácsony szent ünnepének kezdete előtt, önvizsgálatot tartva, mindannyian tisztán, megbocsátóan, vagy éppen bűneink jóvátételére törekedve, tele SZERETETTEL állhassunk lélekben a kis Jézus jászolánál. Erre hívta fel figyelmünket a nyolcadik és negyedik osztályosok műsora is, amelyet ezúton is köszönünk nekik.  Kis ünnepi műsorunk zárásaként Iványi Péter a Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola növendéke és tanára Köves Laura trombitajátékát hallgathattuk meg. 

Kapcsolódó galéria

A "bűnbánat gyertyája"

Pályázatok

Csodaszarvas Program
Petőfi200 projekt
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola
Digitális Témahét 2023
Fenntarthatósági Témahét 2023
EFOP logo
Erzsébet-tábor