A József Attila területi versmondó verseny becsehelyi sikerei

Letenyén a Városi Könyvtár szervezésében 2024. március 21-én került sor a Költészet napja tiszteletére rendezett József Attila területi versmondó versenyre. A Becsehelyi Általános Iskola szavalói ismét nagy sikert arattak, képviselhetik iskolánkat az április 13-án Zalaegerszegen megrendezésre kerülő vármegyei döntőn. Felkészítő tanáraik Simonné Benkő Edit és Pukhelyné Angyal Márta voltak.

Gratulálunk az eredményhez, amelyek a képre kattintva elérhetőek.

Letenyén a Városi Könyvtár szervezésében 2024. március 21-én került sor a Költészet napja tiszteletére rendezett József Attila területi versmondó versenyre. A körzet 4 általános iskolájából – Becsehely, Muraszemenye, Tótszerdahely, Letenye - 20 felső tagozatos diák - két korcsoportban - mérhette össze tehetségét. Halmos Ildikó, a nagykanizsai Honvéd Kaszinó igazgatónője által vezetett 3 tagú zsűri döntése alapján a Zalaegerszegen a Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtárban április 13-án megrendezésre kerülő vármegyei döntőn mindkét kategóriában az I-II. helyezett versmondó képviseli a térséget.

Helyezések:

5.-6. osztályos kategória:

I. Megyeri Dorottya (Becsehely)

III. Timár Janka (Becsehely)

III. Végh Emese Márta (Becsehely)

7.-8. osztályos kategória:

I. Bárdos Nóra Katalin (Becsehely)

II. Soós Áron Benedek (Becsehely)

III. Soós Szófia Noémi (Becsehely)