Aradi vértanúk emlékére...

 

Október 6. - az aradi vértanúk emléknapja, nemzeti gyásznap Magyarországon és a magyarok által lakott területeken. Nemzetünk hőseinek többsége büszkén vállalta nemzetiségi származását, miközben együtt szenvedtek vértanúhalált a magyar hazáért.

A Becsehelyi Általános Iskola megemlékező műsorát a negyedik osztályosok adták. Előadásuk felevenítette nemzetünk hőseinek utolsó pillanatait az iskola közössége, és a megjelent szülők számára. A megemlékezésre az alkalomhoz illő komolysággal felkészültek, színvonalas és megható módon lehettünk tanúi október 6-a, és az azt megelőző időszak eseményeinek. 

A tanulók felkészítését köszönjük osztályfőnöküknek Tamás Olgának és osztályfőnök helyettesüknek Kollár Judithnak.

Kapcsolódó galéria

Aradi vértanúk emlékére...

Pályázatok

Csodaszarvas Program
EFOP logo
Digitális Témahét 2023
Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Petőfi200 projekt
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola