Bali Miklós rendőr őrnagy bűnmegelőztési előadása

Bali Miklós rendőr őrnagy bűnmegelőztési előadása

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság munkatársa, Bali Miklós őrnagy tartott bűnmegelőzési előadást iskolánk felső tagozatos tanulóinak. Bali őrnagy úr évről évre rendszeresen meghívott előadónk, hiszen nagyon fontos iskolánk számára, hogy tanulóinkat megismertessük azzal is, miként védhetik meg magukat veszélyes helyzetékben, miként kerülhetik el ezeket, illetve mit tehetnek azért, hogy a bűnelkövetések, szabálysértések minden lehetséges formáját elkerüljék. Célunk ezekkel az előadásokkal is előségíteni azt, hogy tisztességes és becsületes állampolgárokká nevelhessük tanítványainkat, akik a kellő bűnmegelőzési ismeretek birtokában élhessék majd a felnőtt életüket. Köszönjük őrnagy úrnak az előadásokat, várjuk vissza iskolánkba legközelebb is. 

Kapcsolódó galéria

Bali Miklós rendőr őrnagy bűnmegelőztési előadása

Pályázatok

Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Nemzeti Faültetés Napja
Boldogságóra Integrált Program
Digitális Témahét 2023
Boldog Iskola
Petőfi200 projekt
Határtalan Program
Készült Magyarország Kormányának támogatásával
Örökös Ökoiskola