Csizmadia Mária helyesírási verseny

A Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskolában november 23-án megrendezett Csizmadia Mária körzeti helyesírási versenyen a Becsehelyi Általános Iskola diákjai nagyon eredményesen szerepeltek, a becsehelyi másodikosoknak sikerült valamennyi dobogós helyet megszerezniük, harmadikosaink pedig az első és a harmadik helyezést hozhatták haza. Ezúton is gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek. Büszkék vagyunk rátok!

2. osztályosok: 

I. helyezett: Megyeri Marcell

II. helyezett: Horváth Marcell

III. helyezett: Horváth Bence János

felkészítő pedagógus: Varga Mária

 

3. osztályosok:

I. helyezett: Nádasi Flóra

III. helyezett: Hosszú Nóra

felkészítő pedagógus: Iván Ildikó

 

 

 

Pályázatok

Erzsébet-tábor
Petőfi200 projekt
EFOP logo
Örökös Ökoiskola
Fenntarthatósági Témahét 2023
Digitális Témahét 2023
Határtalan Program
Csodaszarvas Program