Diákolimpia országos 7. helyzés

A becsehelyi fiúk a Diákolimpia országos döntőjében országos 6. helyezést értek el a Pécsett megrendezett döntőben.
Az eredmény fantasztikus, magáért beszél... kisiskolaként atlétikában is az élvonalban vagyunk...
A fiúk a döntőben kislabdahajításban, távolugrásban és rövidtávfutásban mérték össze erejüket a többi résztvevővel.
A csapat tagjai:
1.sor:
Timár Mihály
Balázs Gergő
Pénzes Benett
2.sor:
Horváth Gergely
Szabó Zsombor
Rodek Gorán
Felkészítő tanár:
Németh Kristóf
Óriási gratuláció!!! Nagyon büszkék vagyunk.

























