Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Ahogy már korában örömmel tudattuk, Bencsik Károly István a Zala vármegyei angol nyelvi versenyen 2. helyezést ért el. Június 1-én került sor Nagykanizsán a Medgyaszay-házban a terülti, megyei és országos versenyek első három helyezettjeinek ünnepélyes díjátadójára, valamint az őket köszöntő ünnepi műsoron is résztvehettek a díjazottak. Az elért kiváló eredményért iskolánkat Karesz és felkészítő pedagógusa Zsohárné Benke Katalin képviselte. 

Kapcsolódó galéria

Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Pályázatok

Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Digitális Témahét 2023
EFOP logo
Csodaszarvas Program
Örökös Ökoiskola
Petőfi200 projekt
Határtalan Program