Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Ahogy már korában örömmel tudattuk, Bencsik Károly István a Zala vármegyei angol nyelvi versenyen 2. helyezést ért el. Június 1-én került sor Nagykanizsán a Medgyaszay-házban a terülti, megyei és országos versenyek első három helyezettjeinek ünnepélyes díjátadójára, valamint az őket köszöntő ünnepi műsoron is résztvehettek a díjazottak. Az elért kiváló eredményért iskolánkat Karesz és felkészítő pedagógusa Zsohárné Benke Katalin képviselte. 

Kapcsolódó galéria

Díjátadó ünnepségen vett részt Bencsik Karesz és Zsohárné Benke Katalin tanárnő

Pályázatok

Petőfi200 projekt
Fenntarthatósági Témahét 2023
Határtalan Program
Digitális Témahét 2023
EFOP logo
Örökös Ökoiskola
Csodaszarvas Program
Erzsébet-tábor