Európai Diáksport Napja 2022

Mozdulj becsehelyi suli!!!

Németh Kristóf tanár úr felhívására és szervezésében az egész délutánunk - kicsiknek és nagyoknak egyarát - a mozgás jegyében zajlott. A kezdőesemény az Európai Diáksport Napján szokásos futással kezdődött. Idén 2022 méteres távot kellett teljesíteniük a felső tagozatos diákjainknak. A futás után a nyolcadikas csapatkapitányok megkeresték az előzetesen minden osztályból kisorsolt csapattársaikat. A vegyescsapatok többféle sportban és ügyességi játékban mérhetté össze erejüket. A barátságos küzdelmek után győztest nem hirdettünk, hiszen ez a nap nem elsősorban a versenyzésről, hanem az együtt mozgás öröméről, a sport megszeretetéséről szólt. 

Kapcsolódó galéria

Európai Diáksport Napja 2022

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Határtalanul!
Örökös ökoiskola