"Forró drót" az őszi szünet idején

Forró drót az őszi szünet idején

Kedves Szülők!

Tisztelettel megkérjük Önöket, hogy az őszi szünet idején, illetve az azt követő időszakban is, ha a gyermekük vagy a vele együtt élő bármely családtag koronavírus fertőzés gyanúja miatt tesztelésre vár, esetleg igazoltan koronavírusos, mielőbb jelezzék a Becsehelyi Általános Iskolának, a felsorolt telefonszámok valamelyikén.

Tisztelettel felhívjuk szíves figyelmüket az iskola értesítésének fontosságára, hiszen az Önök bejelentése alapján indul meg az iskolai kontaktkutatás, barátok, padtársak vizsgálata. Kérjük továbbá, hogy az őszi szünetben, és az azt követő időszakban is, a tanulóink lehetőség szerint kerüljék a nagyobb csoportosulásokat, zárt helyen tartott közösségi rendezvényeket. Az intézmény épületébe az őszi szünet alatt és után sem léphetnek be idegenek, a 431/2020. (IX.18.) kormányrendeletben meghatározottak szerint.

Kérjük, hogy az Önök telefonos, emailes elérhetőségeinek változásairól is szíveskedjenek tájékoztatni az osztályfőnököket!

Kérjük, vigyázzanak egymásra a következő időszakban is!

 

Értesítési telefonszámok:

Simonné Benkő Edit intézményvezető: +36-30/566-8970

Pőcze Nóra intézményvezető-helyettes: +36-30/833-3996

Muhr Frigyesné iskolatitkár: +36-30/492-1611

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola
Határtalanul!