Gyermeknap

Május 26-án GYERMEKNAP alkalmából gyűlt össze az udvaron iskolánk apraja-nagyja...a reggeli köszöntő után az alsó tagozatósaink mesetúrán vették részt, az állomásokon egy-egy tanítónéni által feladott furfangos feladatokat és ügyességi próbákat kellett kiállniuk. Felső tagozatósaink egy kicsit hosszabb túrát tettek, őket is tanáraik várták a különböző állomáshelyeken. A visszaérkező csapatokat a SZÜLŐI MUNKAKÖZÖSSÉG jóvoltából, fagylalt, jégkása, vattacukor, finom szörpök és pizza fogadta. Népi játékok szakkörre járó diákjaink tartottak egy kis bemutatót is nekünk, Pallanki Katalin tanítónő vezetésével. Az iskolaudvaron szintén az SZM-nek közönhetően népi játszótéren játszhattak tanulóink, eközben folyamtos volt a sor a csillámtetoválóknál az agyagozásnál és a pónilovaglásnál is. Nagyon szép napot tölthettünk együtt, köszönjük BALASSA ANITÁNAK a Szülői munkaközösség ésnökének és valamennyi SZM tagnak!