Hit-és erkölcstan oktatás a 2021/2022. tanévben

Hit-és erkölcstan oktatás a 2021/2022. tanévben

Tisztelt Szülők! Kedves leendő és jelenlegi diákok!

A 2021/2022. tanévben is lehetőség nyílik a kötelező tantárgyak között szereplő etika óra helyett hit – és erkölcstan oktatást választani. A leendő első osztályosoknak erre a beiratkozáskor lesz módjuk, a már iskolánkban tanuló diákoknak, akik 2021. szeptembertől etika helyett hit- és erkölcstan órákra szeretnének járni, 2021. május 20-ig kell írásban jelezni ebbéli szándékukat. Tekintettel, hogy iskolánk minden diákja még kiskorú, így helyettük és nevükben a törvényes képviseletet ellátó szülő, gondviselő nyilatkozik.

Intézményünkben a hit- és erkölcstan oktatását a Magyar Katolikus Egyház végzi. Becsehelyen az egyház helyi képviselője Horváth Gábor plébános úr, címe: 8866 Becsehely, Jókai utca 2.

A bázakerettyei telephelyünkön a Magyar Katolkus Egyház helyi képviselője Aigner Géza plébános úr, címe: 8868 Letenye, Szabadság tér 14.

A hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos kérdéseikkel kérjük, forduljanak hozzájuk bizalommal.

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola
Határtalanul!