Játékos sportverseny megyei forduló

A Borsfán megrendezett körzeti döntőben továbbjutott csapatunk ma a megyei döntőben is megmérettette magát. Több kiválóan küzdő csapat mellett a negyedik helyezést sikerült elhoznunk. Tanulóink - amellett hogy nagyon jól érezték magukat - becsületesen és teljes erőbedobással küzdöttek a versenyen. A játékos sportversenyen megjelenő feladatok nagy része a természetes mozgásformák harmónikus alkalmazására épít, és ebben a versenyben a gyorsaság is egy nagyon fontos szempont. A Becsehelyi Általános Iskola csapata a  felkészítő pedagógusok, Tamás Olga és Németh Kristóf szerint is nagyon büszke lehet magára, nagyon ügyesen helytálltak a megmérettetésen.

A csapat tagjai:

 

2.o.: Kállai Milán, Major Dániel, Simon Zsófia

3.o.: Balassa Botond, Gábriel-Pazsiczky Zétény, Gelencsér Viktória, Papp Tímea, Pénzes Korina, Pénzes Benett, Vittman Krisztina

4.o.: Megyeri Dorottya, Haris Boróka, Ponyiczky Lili, Tkálecz Sára

5.o.: Bedő Benjamin, Novák Milán, Rodek Gorán

Kapcsolódó galéria

Játékos sportverseny megyei forduló

Pályázatok

Digitális Témahét 2023
Határtalan Program
EFOP logo
Csodaszarvas Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Petőfi200 projekt
Örökös Ökoiskola
Erzsébet-tábor