Karácsonyi betlehemes játékunk

Vasárnap késő délután a becsehelyi Faluházban elevenítették fel iskolásaink a Megváltó születését.

Az ünnepi alkalmon, az Egyházközség kórusa, a harmadik adventi gyertya meggyújtása, és az óvodások műsora után a másodikos tanulóink léptek színpadra, akik egy betlehemes játékkal elevenítették fel a Szent Család történetét, a Megváltó születésének körülményeit. Megjelenítették számunkra, hogy a szerény születési körülmények ellenére is, a betlehetmi csillag fénye után menve mind a pásztorok, mind a három királyok rá tudtak találni a kis Jézuskára, aki szívükbe költözött Szent Karácsony Éjjel. A karácsonyi műsorunk színvonalát tovább emelte az is, hogy iskolánk kialakulóban lévő énekkara is csatlakozott a másodikasokhoz, műsorukat szép éneklésükkel tették színesebbé. A másodikosok felkészítő pedagógusai Iván Ildikó és Némethné Simon Klára voltak, az énekkart Pallanki Kata vezette. Ezúton is köszönjük szereplőink és felkészítőik áldozatos munkáját.