Karácsonyi betlehemes játékunk

Vasárnap késő délután a becsehelyi Faluházban elevenítették fel iskolásaink a Megváltó születését.

Az ünnepi alkalmon, az Egyházközség kórusa, a harmadik adventi gyertya meggyújtása, és az óvodások műsora után a másodikos tanulóink léptek színpadra, akik egy betlehemes játékkal elevenítették fel a Szent Család történetét, a Megváltó születésének körülményeit. Megjelenítették számunkra, hogy a szerény születési körülmények ellenére is, a betlehetmi csillag fénye után menve mind a pásztorok, mind a három királyok rá tudtak találni a kis Jézuskára, aki szívükbe költözött Szent Karácsony Éjjel. A karácsonyi műsorunk színvonalát tovább emelte az is, hogy iskolánk kialakulóban lévő énekkara is csatlakozott a másodikasokhoz, műsorukat szép éneklésükkel tették színesebbé. A másodikosok felkészítő pedagógusai Iván Ildikó és Némethné Simon Klára voltak, az énekkart Pallanki Kata vezette. Ezúton is köszönjük szereplőink és felkészítőik áldozatos munkáját.

Kapcsolódó galéria

Karácsonyi betlehemes játékunk

Pályázatok

Digitális Témahét 2023
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola
EFOP logo
Csodaszarvas Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Petőfi200 projekt
Erzsébet-tábor