Karácsonyi műsor

December 21-én a Karácsonyra hangolódás zárásaként iskolánk második osztályosai Varga Mária osztályfőnök és Vargáné Táncos Szilvia tanító néni rendezésében az Angyalbaba című megható karácsonyi történetet adták elő a becsehelyi templomban. Az ünnepség fényét emelte iskolánk énekkara Kollár Judith tanító néni vezetésével.

Kapcsolódó galéria

Karácsonyi műsor

Pályázatok

Boldogságóra Integrált Program
Készült Magyarország Kormányának támogatásával
Digitális Témahét 2023
Határtalan Program
Petőfi200 projekt
Nemzeti Örökség Intézete
Bounce Back
Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Nemzeti Faültetés Napja