Karácsonyi műsor Bázakerettyén

December 20-án telephelyünkön, Bázakerettyén is sor került kis tanítványaink karácsonyi előadására a Bázakerettyei Nagyboldogasszony templomban. Egy tanulságos kis történetnek lehetett a falu közönsége részese, amely arról szólt, hogy a szeretet és a gondoskodás nem anyagi javakban mérhető az ember életében, hanem az anyagi javak hajszolása helyett járjunk a szeretet és jóság útján és ezzel leszünk csak igazán gazdagok, ezzel tehetünk jót embertársainkkal. Az ünnepi alkalmon Aigner Géza plébános is megosztotta ünnepi gpndolatait. A Becsehelyi Általános Iskolát Simonné Benkő Edit intézményvezető képviselte. A gyermekeket felkészítette: Herczeg Csilla és Horváth-Réder Renáta tanítónők. 

Kapcsolódó galéria

Karácsonyi műsor Bázakerettyén

Pályázatok

Petőfi200 projekt
Csodaszarvas Program
Erzsébet-tábor
EFOP logo
Határtalan Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Örökös Ökoiskola
Digitális Témahét 2023