Karácsonyi ünnepi műsor Becsehely

December 21-én a szünet előtti utolsó tanítási napon került sor iskolánk karácsonyi ünnepélyére, amelynek  ezúttal a becsehelyi Keresztelő Szent János templom adott otthont. Az iskola tanulóin és pedagógusain kívül jelen voltak szülők, nagyszülők, érdeklődő rokonok is.

A másodikos tanulók felkészítői Iván Ildikó és Némethné Simon Klára tanítónők voltak. Csodás betlehemes játékuk színvonalához az iskola alakulóban lévő énekkara járult hozzá Kollár Judith és Pallanki Kata tanítónők segítségével. A műsor záródalát -  Fel, nagy örömre! - Horváth Gábor atya, becsehelyi plébános orgonakísérete tette még felemelőbbé. A gyermekek előadása után Simonné Benkő Edit intézményvezető karácsonyi jókívánságaival zárta az eseményt.

Tekintsék meg galériánkat a további képekért!

Kapcsolódó galéria

Karácsonyi műsor Becsehely

Pályázatok

Fenntarthatósági Témahét 2023
Digitális Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Csodaszarvas Program
Petőfi200 projekt
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola
EFOP logo