Kézilabda - megyei elődöntő 1. helyezés

Kézilabda - megyei elődöntő 1. helyezés

A Kanizsa Arénában küzdöttek Németh Kristóf tanár úr kézilabdásai. A Becsehelyi Schmidt Egon Általános Iskola IV. korcsoportos fiú kézilabda csapata addig lőtte az ellenfelek hálóját, amíg sikerült megszerezniük a megyei döntőbe jutást, korcsoportjuk élén fejezve be a megyei elődöntő kézilabda tornát.

A csapat tagjai:

1.sor kapus: Szollár Norbert István

2. sor: Török Ádám, Novák Milán, Köteles Dominik, Balassa Botond, Faragó Boldizsár, Németh Kristóf tanár úr

3. sor: Rodek Gorán, Szabó Ákos, Bogdán Kevin, Szabó Botond, Mázsa Noel, Szabó Zsombor

 

Büszkék vagyunk kézilabdásainkra, csak így tovább!!!

Hajrá Schmidt! Hajrá Becsehely!

 

Pályázatok

Digitális Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola
Bounce Back
Boldogságóra Integrált Program
Készült Magyarország Kormányának támogatásával
Petőfi200 projekt
EFOP logo
Fenntarthatósági Témahét 2023