Kosárpalánták Egerváron

Kosárpalánta idei tanév első forduló Egerváron

A becsehelyi iskola kis csapata november 28-án szombaton vett részt a Kosárpalánta idei tanévének első fordulóján. Iskolánkban a kosárlabda oktatását a RICSILLA Sport-kosárlabda utánpótlás-nevelő sportszervezet végzi Mészáros Richárd vezetésével, az ő munkáját  Iván Ildikó és Tamás Olga kollégáink vállalkoztak több éve segíteni, azóta is őszinte lelkesedéssel látják el feladatukat az utánpótlás-nevelésben. A kollégák elmondása alapján a versenyen sajnos kevesebb diákunk tudott részt venni, mint amennyire számítottak, így a gyerekeket magasabb korosztályokba is "felversenyeztették", ennek ellenére nagyon jól vették az akadályokat, a versenyen kivétel nélkül ügyesen szerepeltek. Büszkék vagyunk rátok Kosárpalánták!