Köszönet Gyöngyi néninek és a 2. osztályosoknak a március 15-i dekorációért

Köszönet Gyöngyi néninek és a 2. osztályosoknak a március 15-i dekorációért

Ügyes kezecskék dolgoztak idén is azon, hogy iskolánk a március 15-i nemzeti ünnepre méltó módon emlékezhessen. 

Az ünnepi dekorációt köszönjük Vlasicsné Sabján Gyöngyi tanító néninek és kis segítőinek a második osztályosoknak.

Kapcsolódó galéria

Köszönet Gyöngyi néninek és a 2. osztályosoknak a március 15-i dekorációért

Pályázatok

Digitális Témahét 2023
Petőfi200 projekt
EFOP logo
Boldog Iskola
Határtalan Program
Örökös Ökoiskola
Bounce Back
Készült Magyarország Kormányának támogatásával
Erzsébet-tábor
Nemzeti Faültetés Napja