Kötelező testhőmérséklet mérés

Kötelező testhőmérséklet mérés

Tisztelt Szülők!

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket a 2020. október 1-jétől bevezetett kötelező testhőmérséklet méréssel kapcsolatban. Az elmúlt napok tapasztalatai alapján a 431/2020. Kormányrendeletben megfogalmazott óvintézkedésnek zavartalanul és zökkenőmentesen eleget tudunk tenni. A jelenlegi Tisztifőorvosi rendelet alapján a 37,8 fokos testhőmérséklet az a határ, amely esetén vagy afölött a tanulót el kell különíteni társaitól, illetve a szülőket haladéktalanul tájékoztatni kell. Köszönjük, hogy saját gyermekük és valamennyiünk egészségének megóvása érdekében felelős szülőként figyelnek arra, hogy beteg, lázas gyermeket nem engednek iskolába.

További jó egészséget kívánva, köszönettel:

Simonné Benkő Edit intézményvezető

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Határtalanul!
Örökös ökoiskola