Millió lépés az iskoládért

A Becshelyi Általános Iskola is bekapcsolódott az ország legnagyobb kihívásába, amelyben megmozgatjuk a diákokat, szülőket, nagyszülőket, tanárokat és mindenkit, aki aktív mozgással szeretné segíteni iskolánkat. Az akció célja, hogy 2024. március 25-től 11 héten át a lehető legtöbben mozogjunk minden nap, és velünk együtt váljon mindannyiunk élete részévé az aktív életmód.

A versenyben 100 x 1 millió forint sporteszköz-támogatás sorsolnak ki az iskolák között. Ahányszor teljesíti az iskola virtuálisan az Országos Kékkört, annyiszoros a nyerési esélye a sorsoláson. A sorsoláson való részvételhez minimum 7-szer kell teljesíteni a Kékkört. Minden iskola csak egyszer nyerhet!

A kihívásban szeretnénk, ha a résztvevők aktívan járnának iskolába, munkába, egyúttal zöldre váltanának! Gyűjtsék a zöld pontokat, legyünk mi a 30 iskola egyike, akik a kihívás végén 250 000 Ft támogatást nyerhetnek!

További információ a www.milliolepes.hu oldalon.