Országos sporteredmény - Tenisz - Timár Mihály

 

 

Büszkén tudatjuk, hogy ismét országos versenyen vett részt Becsehelyi Általános Iskolás diák. Timár Mihály 2. osztályos tanulónk május 27-én Balatonbogláron lépett pályára tenisz sportágban, a Diákolimpia  "A" kategóriás országos döntőjén.  Misi, Zala vármegyét képviselte a megmérettetésen, amelyre az országból összesen 12 versenyző jutott be. 3 csoportban játszották le a teniszezők a mérkőzéseiket, Misi a csoportjában másodikként végzett. Összesítésben a 4-6. helyet szerezte meg.

Szívből gratulálunk Misinek, nagyon büszkék vagyunk rá! További sportsikereket kívánunk!

Kapcsolódó galéria

Országos sporteredmény - Tenisz - Timár Mihály

Pályázatok

Digitális Témahét 2023
Erzsébet-tábor
EFOP logo
Csodaszarvas Program
Örökös Ökoiskola
Fenntarthatósági Témahét 2023
Petőfi200 projekt
Határtalan Program