Leendő elsősök látogatása az iskolában

Leendő elsősök látogatása az iskolában

Május 12-én, csütörtökön délelőtt a Harmatcsepp Óvoda nagycsoportosai tettek látogatást iskolánkban.

A 22 kisgyermek először megnézte a leendő tantermét, ahol szeptembertől elsősként fog tanulni. Majd kissé megilletődve megérkeztek az udvar hátsó részére, a műfüves pályára, ahol az elsősök hatalmas üdvrivalgással fogadták őket. Ismerkedős, névtanulós játékokkal kezdődött a közös program. Ezt követően sorverseny keretében gyakorolták az iskolás élethez szükséges dolgokat: iskolatáskát pakoltak, cipeltek; tálcát egyensúlyoztak. Ez utóbbi a képességüket szeptembertől majd az ebédlőben fogják hasznosítani.

Valamennyi feladatot az iskolásokkal párban végezték. Így a „nagy” elsőosztályosok segítettek a „kis” óvodásoknak. laugh Mindkét csoport nagy izgalommal élte meg a találkozót, amely maradandó élményt nyújtott számukra.

Kapcsolódó galéria

Leendő elsősök látogatása az iskolában

Pályázatok

Határtalanul!
Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola