RAJZVERSENY Nemes Nagy Ágnes versillusztrációkból

A Letenyei FÁKLYA Művelődési Ház Nemes Nagy Ágnes születésének 100. évfordulója alkalmából hirdette meg ilLusztrációs gyermekrajz  pályázatát.   A gyerekek kedvet kaptak az alkotáshoz több településen is,  Becsehelytől és Bázakerettyétől egészen Zalavárig. Közel 100 rajz érkezett a pályázatra, a kedvenc illusztrációs téma a Nyári rajz, A csiga és a Lila fecske című versek voltak. 2022. március 8-án nyílt meg a kiállítás a letenyei művelődési házban a beérkezett gyermekrajzokból, és ekkor volt az  eredményhirdetés is.

Iskolánk tanulói közül hárman értek el dobogós helyezést. Az első osztályos Simon Zsófia 2., a bázakerettyei telephelyről pedig két negyedikes tanuló, Farkas Rikárdó Pál 1. és Német Alexandra 2. helyezett lett.

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK  MINDEN KIS ALKOTÓNAK.

A kiállítás megtekinthető a Fáklya Művelődési Ház emeletén.

Kapcsolódó galéria

RAJZVERSENY Nemes Nagy Ágnes versillusztrációkból

Pályázatok

Határtalanul!
Örökös ökoiskola
Örökös Boldog Iskola