Rendhagyó irodalomóra Radnóti Miklósról

Tóth Péter Lóránt "versvándor" 2020. február 12-én érkezik iskolánkba különleges Radnóti műsorával.

TÓTH PÉTER LÓRÁNT, Latinovits és Radnóti díjas versmondó, történelem-testnevelés szakos tanár, drámapedagógus és ahogy sokan nevezik "versvándor" nyerte el. Péter egy évtizede járja az országot és a határokon túli magyarlakta területeket, hogy legnagyobb Magyar költöink verseit tolmácsolja rendhagyó irodalom órák és pódiumestek keretében. 2019-ben a "Lélek útja" címü vers-zarándokutat tette meg (850km) az "Eröltetett menet" útvonalán...Munkásságáért "Pro Cultura Hungarica" díjjal tüntették ki. Szívből gratulálunk a díjhoz! "...lélek vagyok, élni szeretnék!" - Radnóti előadását 2020. február 12-én 10 órától láthatják a becsehelyi diákok.

 

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola