Rodek Gorán a ZTE bajnokcsapatának játékosa, iskolánk jeles rendű ballagó tanulója
A ZTE FC U14-es futballcsapata megnyerte az MLSZ Országos U14 Alap Nyugat bajnokságot, aminek köszönhetően kivívta a feljutást a kiemelt, akadémiai bajnokságba.
A BAJNOKCSAPAT tagja iskolánk diákja a nyolcadik osztályos Rodek Gorán. A kemény sportmunka és edzések mellett Gorán jeles rendű tanuló, aki számos tanulmányi versenyen képviselte eredményesen a Becsehelyi Schmidt Egon Általános Iskolát. Diákolimpiai versenyeken több iskolarekordot is megdöntött atlétikában, azonban fő profilja a labdarúgás. Az idei szezonban a ZTE FC-nél 23 gólt lőtt, mindössze eggyel lemaradva arról hogy ismét "GÓLKIRÁLY" legyen, mint az előző szezonban.
Ballagási ünnepélyünkön megkapta a nyolc év kiemelkedő sportmunkájának elismeréseként "AZ ISKOLA JÓ SPORTOLÓJA" címet.
Gorán kitartásával, erejével, eszével és szorgalmával fantasztikus sportkarrier előtt áll, amelyhez szívből kívánunk erőt, egészséget, további sok sikert és eredményes szereplést!
HAJRÁ GORÁN!
Szeretnénk a Magyar Labdarúgó-Válogatottban látni!











