Rodek Gorán a Diákolimpia bronzérmese 800 méteres síkfutásban

A Diákolimpia döntőjének második napján a kisiskolák döntőjében Rodek Gorán tanulónk 800 méteres síkfutásban a dobogó harmadik fokára állhatott fel, ezzel bronzérmet szerezve.
Gorán óriási dicsőséget szerzett iskolájának, méltán kapta meg "az iskola jó sportolója" címet.
Köteles Dominik tanulónk a 12. helyen végzett.
Diákjaink elkészítője és kísérője Németh Kristóf tanár úr volt.
Szeretettel gratulálunk a fantasztikus eredményhez.
























