Segítség az elektronikus beiratkozáshoz

Segítség az elektronikus beiratkozáshoz

Tisztelt Szülők!

Mint az Önök előtt már ismeretes, a 2023/2024. tanév első osztályába 2023. április 20-án és 21-én 8,00 órától 19 óráig lehetséges a gyermekeiket beíratni a szülő/gondviselő (és a gyermek)  személyes megjelenésével. Amennyiben a beiratkozást elektronikus úton is szeretnék megerősíteni, lehetőség van rá a KRÉTA felületen keresztül. 

Az alábbi tájékoztatóra kattintva az elektronikus ügyintézés menete olvasható.

TÁJÉKOZTATÓ

Az elektronikus beiratkozás egy lehetséges, de nem kötelező ügyintézési mód. Az iskolánkba beiratkozni szándékozók hozzávetőleges létszámát ismerve, úgy gondoljuk, a beiratkozás során lesz elegendő idő helyben elintézni minden dokumentációt.

Szeretettel várjuk Önöket, és ha lehetőség van rá, leendő kisdiákjainkat is.

Simonné Benkő Edit igazgató

Pályázatok

Örökös Ökoiskola
Határtalan Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Erzsébet-tábor
EFOP logo
Petőfi200 projekt
Digitális Témahét 2023
Csodaszarvas Program