II. korcsoport fiú labdarúgás megyei döntő 7. hely.

Csapattagok: Balassa Botond, Rodek Gorán, Novák Milán, Bedő Benjamin, Kállai Milán

III. korcsoport fiú labdarúgás megyei döntő 6. hely.

Csapattagok: Köteles Áron, Simon Péter, Török Ádám, Rodek Gorán, Bogdán Kevin Krisztofer, Pőce Roland, Andrasek Bence, Novák Milán, Zuber András, Mázsa Noel

IV. korcsoport fiú: Kislabdahajítás: 3. Bogdán Kevin

Súlylökés: 3. Koltai Kristóf

800 méter: 3. Orsós Erik

IV. korcsoport lány: 800 méter: 1. Török Boglárka

III. korcsoport fiú: 600 méter: 1. Pőce Roland, holtversenyben 3. Zupcsán Barnabás

60 méter: 2. Zupcsán Barnabás

Kislabdahajítás: holtversenyben 3. Zupcsán Barnabás

III. korcsoport lány: 600 méter: 1. Bogdán Kira, 2. Rodek Laura, 3. Balassa Olívia

60 méter: 1. Bogdán Kira, 3. Rodek Laura

Távolugrás: 1. Bogdán Kira

IV. korcsoport fiú csapat 2. helyen végzett az összetetett versenyben (csapattagok: Koltai Kristóf, Orsós Erik Péter, Farkas Lajos Benedek, Balassa Botond, Zvér Milán, Bogdán Kevin, Sebestyén Barnabás)

IV. korcsoport lány Török Boglárka 6. hely, Gelencsér Alexandra 9. hely

III. korcsoport fiú Zupcsán Barnabás 2. Pőce Roland 3. helyen végzett A fiú csapat 2. helyen végzett (csapattagok: Zupcsán Barnabás, Pőce Roland, Mázsa Noel, Köteles Dominik, Török Ádám, Zuber András, Iványi Péter, Szabó Zsombor)

III. korcsoport lány Bogdán Kira 1. Rodek Laura 2. helyen végzett. A lány csapat 1. helyen végzett (csapattagok: Bogdán Kira, Rodek Laura, Gál Annamária, Balassa Olívia Anna, Bencsik Dóra Éva)

II. korcsoport fiú Rodek Gorán 2. Bedő Benjámin 3. Novák Milán 5. Pénzes Benett 7. Balassa Botond 14. Szollár Norbert 15. helyen végzett. Így a II. korcsoportos fiúk csapatban 1. helyen végeztek.

Többpróba egyéni kategóriában: II. korcsoportban Horvat Kyara Aisa 2. Megyeri Dorottya 3. Ponyiczky Lili 4. Haris Boróka 6. Pénzes Korina 7. Gelencsér Viktória 8. helyen végzett. Így a II. korcsoportos lányok csapatban 1. helyen végeztek

Mezei futás országos döntő 2023 április 19 Szépen helytálltak Köteles Áron, Köteles Dominik, Pőce Roland, Török Ádám

Kisiskolák atlétika megyei döntő eredményei: Hárompróba versenyszámban: Lány csapat 2.helyezést ért el Fiú csapat 3.helyezést ért el. Egyéniben Horvat Kyara Aisa 3.helyezést ért el.

Egyéni futószámokban: 600 méteres síkfutás döntőjében Pőce Roland 3., Zupcsán Barnabás 5. helyezett lett.

800 méteres síkfutás döntőjében Farkas Lajos Benedek 3. helyezett lett.

Fiú illetve lány svéd váltófutásban fiú csapatunk 3., lány csapatunk 1. helyezést ért el. A leány váltó így bejutott az országos döntőbe.

Gratulálunk sportolóinknak az eredmédményes versenyszereplésért, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Felkészítő tanáraik: Tamás Olga, Németh Kristóf