TANÉVZÁRÓ, BIZONYÍTVÁNY OSZTÁS

TANÉVZÁRÓ, BIZONYÍTVÁNY OSZTÁS

TISZTELT SZÜLŐK! KEDVES TANULÓINK!

Az ismert okok miatt a tanév végén elmarad a hagyományos iskolai tanévzáró ünnepély. A bizonyítványokat osztályonként különböző időpontban fogják az osztályfőnökök kiosztani a június 17-19. időszakban. Ennek pontos idejét június 12-én egyezteti a nevelőtestület, utána minden osztályfőnök értesíti a szülőket, tanulókat. A nyolcadikasok ballagása, a szülőknek kiküldött levélben foglaltak szerint történik.

Kérjük, az iskola tulajdonában lévő tankönyveket  - a 3-8. osztály könyvei (munkafüzeteket nem!)  - is a bizonyítvány osztásra hozzák vissza. Ha valaki nem tud jönni, később is átveheti/leadhatja az irodában, de ezt előzetesen kérjük egyeztetni telefonon.

30/492-1611 ISKOLATITKÁR;

30/566-8970 INTÉZMÉNYVEZETŐ;

30/ 446-1710 INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTES

MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK! SZÉP NYARAT, JÓ PIHENÉST KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola