Tanulói notebook igénylése az 5. és 6. évfolyamos tanulóknak

Tisztelt Szülők, Gondviselők!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy az 5. és 6. évfolyamos diákok szülei/törvényes képviselői számára 2023. november 30-ig elérhető a regisztrációs lehetőség az RRF-1.2.1 projekt keretében 2024. tavaszán kiosztásra kerülő, személyes használatú notebookok igénylésére. A projektben való részvétel önkéntes, a részvétel feltételeit az Általános Szerződési Feltételekben rögzítette az Oktatási Hivatal. (mellékeljük, kérjük, olvassa el)

A laptopok nem kerülnek a tanuló tulajdonába, csak ingyenes használatra kapják mindaddig, amíg (esetünkben) a Nagykanizsai Tankerület valamely iskolájának tanulója.

Az eszköz rendeltetésszerű használata során bekövetkező sérülés, káresemény garanciális javításával kapcsolatos ügyintézést az iskolában megbízott pedagógus végzi, tehát a gépet a hiba megnevezésével az iskolába kell leadni javításra.

A szülő arra az esetre, ha nem rendeltetésszerű használat során romlik, sérül a gép, készfizető kezességet vállal.

A szerződés feltételei ITT olvashatóak.

A telefonos regisztráció menetéről NÉZZE MEG a videót!

Ha számítógéppel regisztrálna a VIDEÓT ITT találja.

Biztatom Önöket, éljenek a lehetőséggel, amely gyermekük számára jelentős segítséget nyújthat a tanulásban.

Simonné Benkő Edit igazgató