Terápiás kutyus járt az 1. és a 2. osztályban

Terápiás kutyus járt az 1. és a 2. osztályban

A Dió team-terápiás kutyacsapat jóvoltávol játékos terápiás foglalkozás valósult meg iskolánk 1. és 2. oszályaiban. Sammy kutyus cuki nyakkendőben érkezett, gazdija irányításával és tanulóink együtt játékos ügyességi feladatokat oldott meg. Sammy nagyon türelmes, igazán jólnevelt, szereti a gyermektársaságot. A gyerekek is nagyon élvezték, hogy egy óra erejéig valamennyien érezhették a szeretetét valamint a közös játékot.

Kapcsolódó galéria

Terápiás kutyus járt az 1. és a 2. osztályban

Pályázatok

Nemzeti Faültetés Napja
EFOP logo
Határtalan Program
Fenntarthatósági Témahét 2023
Bounce Back
Boldogságóra Integrált Program
Erzsébet-tábor
Digitális Témahét 2023
Petőfi200 projekt
Készült Magyarország Kormányának támogatásával