Újabb siker a Golden Garden rajzversenyen

Újabb siker a Golden Garden rajzversenyen

A Golden Garden Invest Kft. -  amely iskolánkba is biztosítja az iskolagyümölcs programban a gyümölcsöket, zöldségeket -  a 2022/2023. tanévben is meghírdette rajzpályázatát, amellyel az egészséges életmódot, a gyümölcsfogyasztás fontos szerepét népszerűsíti a diákok körében. A tavalyi siker után  a hatodikas Székely Laura idén is nyújtott be pályaművet a versenyre. Nem hiába, ebben az évben korosztályában első lett. Felkészítő tanára Vincze Árpád. Jutalmul pedig értékes ajándékokkal lepte meg a Kft. a győzteseket. Laura  egy klassz rollert kapott nyereményül. Gratulálunk a szép eredményhez és balesetmentes sportolást kívánunk az új eszközzel!

Pályázatok

Fenntarthatósági Témahét 2023
Digitális Témahét 2023
Erzsébet-tábor
Csodaszarvas Program
Örökös Ökoiskola
Határtalan Program
Petőfi200 projekt
EFOP logo