Választható hit- és erkölcstan oktatás

Választható hit- és erkölcstan oktatás

Tisztelt Szülők!

Az iskolák március elején lehetőséget biztosítanak a magyar egyházaknak, hogy bemutassák hitoktatói tevékenységüket. Iskolánkban hagyományosan a Magyar Katolikus Egyház szervez hit- és erkölcstan oktatást diákjainknak. Az alábbi mellékletek segítenek tájékozódni azok számára, akik esetleg még nem ismernék az iskolai hittanoktatást, s szeretnék gyermekük számára ezt a lehetőséget választani.

Leendő elsősök esetében a beiratkozáskor írásban lehet a szándékot jelezni, más évfolyamokon  május 20-ig, az iskola által kiadott nyomtatványon, a szülő által aláírt nyilatkozattal lehet katolikus hittanoktatásra jelentkezni. A megkereszteltség nem feltétel. 

videó1

videó2

püspöki levél

Pályázatok

Fenntarthatósági Témahét 2023
Digitális Témahét 2023
Örökös Ökoiskola
Örökös Boldog Iskola